Інтенсивна відновлююча маска для волосся Медова терапія DAENG GI MEO RI, 150мл

399 грн
В наличии
Производитель

Інтенсивна медова маска для волосся Daeng Gi Meo Ri Honey Intensive Hair Mask - це унікальний коктейль із живильних речовин, які сприяють відновленню еластичності, природної сили та здорового блиску волосся.

Продукт містить екологічно чисті природні компоненти та масла (маточне, олія авокадо) та ферментовані лікувальні екстракти східних трав (ягоди годжі, женьшень і т.д.).

Маска для волосся наповнена живильними речовинами, насичуює й відновлює волосся від коренів до самих кінчиків, покращуючи структуру та зміцнюючи фолікули. Маска для волосся ефективно протидіє негативному впливу факторів навколишнього середовища: ультрафіолетовому випромінюванню, перепадам температур, а також наслідкам стресових ситуацій, які згубно впливають на стан волосся.

Застосування. Після миття волосся, просушіть його рушником. Потім нанесіть маску та накрийте волосся шапочкою або поліетиленовою плівкою. Залиште на 3-5 хвилин. Ретельно змийте.

Добавить отзыв


Нажимая кнопку "Отправить", я подтверждаю свою дееспособность, даю согласие на обработку моих персональных данных в соответствии с Условиями.